Základní

škola

Úvodní strana >>> O nás

BlueBoard.cz

Naše mateřské škola je součástí Základní školy a Mateřské školy Předín. Zřizovatelem je Obec Předín, která má včetně místní části Hory asi 700obyvatel.
Do mateřské školy v Předíně chodí děti z Předína, Hor a také z vedlejší vesnice Štěměch a Lesné.
Mateřská škola má 2.třídy.
První se nachází v samostatné budově - Předín 250 a druhá v budově základní školy - Předín 139.
Vybavení obou tříd se snažíme postupně modernizovat, obměňovat a přizpůsobovat potřebám dětí. V budově mateřské školy máme nové sociální zařízení
K mateřské škole patří pěkná travnatá oplocená zahrada s vysázenými okrasnými stromy a keři, se zahradním domečkem ,  velkým pískovištěm, oblázkovištěm a TV zařízením – průlezky, hrazdičky, kladinka, houpačky, houpadlo-koník a skluzavka..
Od roku 2013 se naše školní zahrada těší titulem PŘÍRODNÍ ZAHRADA, máme tu vyvýšené záhony na pěstování zeleniny, bylinkovou spirálu, záhon s trvalkami, kompost, vrbové teepee a terénní nerovnosti s přírodními prvky.

Ministerstvo školství

Krajský úřad Jihlava